Na konferencji w Rewie - to przyda się wiedzieć

Konferencje nad morzem to idea, która w rozmaitych kręgach biznesowo-naukowych systematycznie zyskuje na popularności. Dobrze od czasu do czasu spotkać się z koleżankami i kolegami z branży, wymienić się doświadczeniami, nauczyć czegoś nowego. Bierze się pod uwagę nawet tak kameralne miejscowości, jak Rewa z województwa pomorskiego, gdzie baza noclegowa i konferencyjna nie należy do przesadnie rozbudowanych.

Niby niemożliwe, a jednak! Za Rewą przemawia kilka rozsądnych argumentów które dla pewnych grup i firm mogą mieć decydujące znaczenie. Bodaj najważniejsza kwestia to fakt, że rozmawiamy o małej miejscowości, o charakterze typowego letniska. Kameralna, spokojna atmosfera niewątpliwie sprzyja skupieniu się na pracy i czekających na konferencji zadaniach. O odpowiedni relaks dla uczestników często dbają już same obiekty noclegowe, przyjmujące biznesowych gości. Poza tym wyposażenie sal konferencyjnych nie odbiega “in minus” od standardów znanych chociażby ze specjalistycznego https://konferencje.net.pl/, a pod względem pojemności sal to są tu i takie, które można przystosować nawet dla ponad 150 osób.

Tym, którzy koniecznie potrzebują wszystkiego, co cieszy się największym wzięciem, zalecamy zamienienie Rewy na coś innego - bardziej reprezentatywnego. A dostępne dane pokazują, że to konferencje w Krakowie mają wyraźną przewagę w tym segmencie rynku nad całą polską konkurencją.

Dodano: 2017-09-21 14:15:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz