Co robić w Rewie z dziećmi? TOP 5 atrakcji dla całej rodziny

Co robić w Rewie z dziećmi? TOP 5 atrakcji dla całej rodziny

Pomorska Rewa to modelowy wręcz przykład niewielkiego, kameralnego kurortu nad morzem na polskim wybrzeżu. Takie miejscowości niewątpliwie mają szereg przyjemnych walorów turystycznych, ale mnogość i różnorodność atrakcji dla dzieci do nich nie należą. Poza zabawami na plaży i/lub w Bałtyku, szkółkami sportów wodnych, pałaszowaniem lodów czy objazdowym wesołym miasteczkiem, w Rewie trudno liczyć na coś naprawdę ekscytującego dla maluchów.

A jako że ciężko oczekiwać od dzieciaków, że przez bite dwa tygodnie będą grzecznie bawić się w ten sam sposób, warto zawczasu zaplanować kilka wycieczek po okolicy. Całkiem niedaleko Rewy jest bowiem sporo intrygujących miejsc, które są w stanie zapewnić dzieciom sporo oryginalnej rozrywki. A przy okazji ruchu na świeżym powietrzu, przydatną w szkole wiedzę, rozwój zdolności manualnych czy logicznego myślenia… Atrakcje dla dzieci to zawsze coś więcej niż zabawa. Rewa może być doskonałym punktem wypadowym na rodzinne wyprawy - na kolejnych stronach prezentujemy 5 miejscówek, na które rodzice z dziećmi powinni zwrócić pilniejszą uwagę.

Dodano: 2018-04-17 11:56:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
17.04.2018 12:22

Trójmiasto jest naprawdę niedaleko Rewy. A tam już będzie całe mnóstwo zabytków, muzeów, wesołych miasteczek i innych atrakcji dla dzieci. Tak rozrywkowych, jak też edukacyjno-dydaktycznych czy aktywizujących ruchowo. Inna kwestia to dojazd i komunikacja - w trakcie wakacji przemieszczanie się po Trójmieście może być istną mordęgą.

Dodaj komentarz