Stajnia Zwierzińc

Malowniczo położony nad samą Zatoką Pucką, kameralny ośrodek jeździecki. Liczba czy zróżnicowanie wierzchowców do wyboru nie są najpoważniejszymi atutami “Zwierzińca”, tylko - zgodnie ze słowami samych gospodarzy - przyjazna atmosfera i doświadczenie.

Wszelkie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzi instruktorka z licencją wydaną przez stosowne instytucje państwowe, już od lat pracująca z końmi i miłośnikami hippiki. Konie w stajni są dobrze ułożone, a jakość akcesoriów jeździeckich osiąga wysoki poziom.

Jazdy zależą od indywidualnych umiejętności i osobistych preferencji. Najmłodsze dzieci i kompletni amatorzy powinni zacząć od oprowadzania - za uzdę lub na lonży. Samodzielne kierowanie z siodła można tutaj ćwiczyć na maneżu pod gołym niebem lub w hali pod dachem. Istnieje możliwość budowy niewielkiego toru przeszkód. Najbardziej zaawansowani wybierają się na długie, dalekie rajdy w terenie.

Miłym dodatkiem, w oczach niektórych dzieci zapewne ważniejszym od jazdy na koniach, będzie wizyta w tutejszym mini-zoo. Tutaj najważniejszymi gwiazdami są osły, owce, kozy, kury i inne zwierzęta gospodarcze.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Pięknie położone, niewielkie centrum jeździeckie - przynajmniej w liczbach opisujących gospodarstwo. Za to jeśli chodzi o postępy po lekcjach i wrażenia z jazdy, “Zwierzińc” zapewne znalazłby się w czołówce regionalnych rankingów. Hala do ujeżdżania, maneż, jazdy na lonży i w terenie… Stajnię prowadzi doświadczona instruktorka z państwowymi uprawnieniami.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz