Sierra Golf Club

Jedno z największych i najciekawszych pól golfowych w tym rejonie Pomorza. Położone w pewnej odległości do tłumnych, hałaśliwych miast, zapewnia doskonałe warunki do gry oraz ciszę, spokój i elegancję - tak pożądane w tej dyscyplinie sportu.

Klub w Pętkowicach dysponuje właściwie pełnym zakresem golfowych obiektów, do wykorzystania zarówno przez zaawansowanych, jak też początkujących graczy.

Pole klasy mistrzowskiej (par 72) z 18 dołkami na terenie o zmiennej charakterystyce, wymagające niezłego poziomu do osiągnięcia przyzwoitego wyniku. Do tego równie imponująca infrastruktura Akademii Golfa - driving range z 26 osłoniętymi od opadów stanowiskami, osobne pola do ćwiczenia różnych uderzeń (putting, pitching, chipping) oraz pole treningowe z 9 dołkami.

Swoje golfowe umiejętności można sprawdzić pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy zawsze służą dobrą radą i celną uwagą. Ta możliwość dotyczy również dzieci. Sierra Golf Club przeprowadza egzaminy na tzw. Zieloną Kartę PZG - przepustkę do członkostwa w najważniejszych klubach. W trakcie zawodów - a Pętkowice organizują naprawdę poważne turnieje krajowe i międzynarodowe - warto spróbować podpatrzeć, jak grają naprawdę dobrzy golfiści.

Po sportowej rozrywce kolejne miłe chwile czekają w nowoczesnym, komfortowym budynku klubowym.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Jeden z najważniejszych ośrodków golfowych na Pomorzu i w ogóle w kraju. 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej (72 par), pole Akademii Golfa z 9 dołkami, 26 stanowisk driving range, miejsce do trenowania różnych technik uderzeń, profesjonalna kadra, zróżnicowany i doskonale zaprojektowany teren… Sierra Golf Club posiada bodaj wszystko, czego golfiści potrzebują.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz