Rzetelnie i z pomysłem - Karpacz!

Wszystko jest fajne, jak jest pomysł. Oklepane schematy są nudnawe, a na dodatek łatwo już wyłapać coś, co już kilka razy widzieliśmy. No i nie działa to na nas tak mocno.

Jeśli pomyślimy o tym pod kątem handlu, aspekt tego, czy coś jest oryginalne czy nie ma kluczowe znaczenie. A to, co innowacyjne, zawsze lepiej się sprzedaje, jeśli oczywiście nie jest tak przesadzone jak ubrania z kartonu.

Pewien pensjonat spod Śnieżki, Karkonoski SPA*** chyba wyszedł z tego samego założenia i postawił na bycie oryginalnym (bez kartonów!), z czego urodził się...pewien ciekawy klip. Oceńcie go sami!

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra - KM Studio

Pewnie padnie pytanie: “Co w tym takiego oryginalnego?” - fakt, jest to kolejny z wielu klipów które reklamują następny z kolei ośrodek “urlopowy”. Jednak ma on jeden znaczący szczegół, który skutecznie odróżnia go od innych - pokazuje samą zabawę dzieci!

Tak, dobrze czytacie. Nie ma pokazu SPA ani miękkiego małżeńskiego łoża. Zamiast tego są dzieci skaczące po trawie i lepiące ciastka. I to się cholernie wręcz sprawdza - oglądając oferty hoteli, czy pensjonatów właśnie, dawno nie czułem takiego przyjemnego uczucia, jakbym tam był i obserwował tą bawiącą się familię. Po prostu magiczny efekt, który tak w środku cichutko nam powtarza: “jedź tam, jedź tam, będzie faaajnieeee…” - a to jest najlepszy motywator do spakowania walizek!

Inne pokoje i kwatery w Karkonoszach tutaj:

Dodano: 2014-11-10
Komentarze (0)
Dodaj komentarz