Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Rewy do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Rewy, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Rewie na pewno potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 30.11.2015 13:39

W naszym obiekcie używamy programu NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, w szczególności komunikaty o niejasnych akcjach, których z tego co nam wiadomo nie ma w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są ekspresowo, więc wszystko odbywa się bardzo sprawnie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 13:51

Ten program całkiem nieźle się u nas sprawdza. Używamy go już pewien czas i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Dla nas, to jak do tej pory jeden z najwygodniejszych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma sporo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też korzystamy. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz